Оплата

Шановні гості!
Для підтвердження бронювання необхідна передоплата в розмірі вартості першої доби проживання. У святкові та вихідні дні – повна передоплата. При оренді на 7+ ночей – передоплата за дві доби.

Після внесення передоплати апартаменти закріплюються за вами та не пропонуються іншим гостям. Звертаємо увагу, що у разі скасування бронювання передоплата не повертається. Бронюючи апартаменти, ви автоматично погоджуєтесь з нашими Правилами проживання та приймаєте наш Договір публічної оферти.

 

Ми працюємо тільки з фізичними особами (ФОП 2 група). 

 

1. Банківські реквізити для передоплати за бронювання (тільки для фізичних осіб!):

 

МОНОбанк: ФОП Бугаєнко Олена Анатоліївна, Рахунок IBAN UA – UA583220010000026001360047882 АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК», ЄДРПОУ 2771108829 (призначення платежу - оренда квартири).
або
ПРИВАТбанк: ФОП Бугаєнко О.А. Рахунок IBAN UA – UA243052990000026007040105154 АТ КБ «ПриватБанк», ЄДРПОУ 2771108829 (призначення платежу - оренда квартири). 

 

2. Можна також оплатити он-лайн через LIQPAY Приватбанк,

Будь ласка, додавайте 1,5% комісії платіжної системи до суми під час оплати (наприклад, замість 2000 грн введіть 2030 грн). Призначення платежу - дати, ваше прізвище. 

 

 

3. Он-лайн оплата з Приват24 (отскануйте в додатку код нижче):